Wyniki konkursu multimedialnego "Ojczyznę – kocham i rozumiem”
organizowanego w ramach konkursu historycznego – „Drogi do Niepodległości” w Roku dla Niepodległej

W kategorii dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych
komisja przyznaje:

1 miejsce pracy wykonanej przez Marcela Dzwonkowskiego z ZS nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Pułtusku,

2 miejsce pracy wykonanej przez Urszulę Madeja (ZS nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Pułtusku),

3 miejsce pracy wykonanej przez Amelię Gosiewską (PSP nr 4  z klasami sportowymi
im. I. Szewińskiej w Pułtusku).

W kategorii dla uczniów klas 7, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
komisja przyznaje:

1 miejsce etiudzie filmowej wykonanej przez Nataszę Pankratiew (PSP nr 4  z klasami sportowymi im. I. Szewińskiej w Pułtusku) i Jana Bąka (PSP nr 1 w Pułtusku).

1. miejsca nie przyznaje się.

3 miejsce etiudzie filmowej wykonanej przez Szymona Tomczyka (Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerczach).

W wyniku głosowania publiczności przyznaje się następujące nagrody:

W kategorii dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych:

1 miejsce pracy wykonanej przez Amelię Gosiewską (PSP nr 4  z klasami sportowymi im.
I. Szewińskiej w Pułtusku) – 103 polubienia,

2 miejsce pracy wykonanej przez Marcela Dzwonkowskiego z ZS nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Pułtusku – 94 polubienia,

3 miejsce pracy wykonanej przez Urszulę Madeja (ZS nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Pułtusku) – 48 polubień.

W kategorii dla uczniów klas 7, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych:

1 miejsce etiudzie filmowej wykonanej przez Nataszę Pankratiew (PSP nr 4  z klasami sportowymi im. I. Szewińskiej w Pułtusku) i Jana Bąka (PSP nr 1 w Pułtusku) – 248 polubień.

2 i 3 miejsca nie przyznano.