Od 1 września 2020 r. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku wprowadza e-dziennik. Dzisiaj odbyło się pierwsze uruchomienie. Narzędzie to pozwoli rodzicom na bieżąco monitorować postępy w nauce i frekwencję dziecka, pracę szkoły oraz realizację podstawy programowej. Nauczycielowi umożliwi także na szybkie dokonywanie modyfikacji swojej pracy.

W przypadku ewentualnego wprowadzenia nauczania na odległość e-dziennik będzie kolejnym narzędziem do pracy zdalnej poza dotychczas funkcjonującą w naszej szkole platformą Classroom i komunikatorem Hangouts Meet.
Dziękuję za pomoc w uruchomieniu e-dziennika Burmistrzowi Miasta Pułtusk i Radzie Miejskiej w Pułtusku, firmie INFO-Dom Michał Lachowski oraz pracownikom szkoły: Witoldowi Maciągowi, Annie Truszkowskiej, Beacie Królak i Krzysztofowi Piekarskiemu.

Krzysztof Łachmański

IMG 20200825 133852 3