Dwa medale i 10 awansów
na Mistrzostwa Mazowsza w Mistrzostwach Rejonu Ciechanowskiego w Biegach Przełajowych

16 kwietnia 2018 r. dwudziestu sześciu  uczniów naszej szkoły startowało w Półfinałach  Mistrzostw Mazowsza w Biegach Przełajowych w Ciechanowie.

Dziewczęta (Amelka Stefaniak, Vanessa Gosiewska, Julka Mazurek, Natalka Korytkowska, Julka Gąsiewska, Roksana Dana, Julka Wilczyńska, Patrycja Liwińska, Oliwia Różycka, Natalia Markiewicz, Karolina Parzychowska, Alicja Jabłońska, Ola Gregajtys, Julia Dana) i chłopcy (Miłosz Seroka, Bartek Gierak, Igor Pik, Janek Sadowski, Filip Szymański, Sebastian Parzychowski, Hubert Turadek, Krzysiek Lolo, Błażej Soczyński, Patryk Osiewicz, Sasza Goraj, Bartek Brzeziński) po zajęciu czołowych miejsc na Mistrzostwach Powiatu (28 marca 2018 – Pułtusk) stanęli do rywalizacji z najlepszymi zawodnikami rejonu ciechanowskiego.

Wszyscy pobiegli bardzo ambitnie, godnie reprezentując naszą szkołę i powiat pułtuski. Najlepsi - Ola Gregajtys,  Filip Szymański,  Julka Wilczyńska, Karolina Parzychowska, Krzysiek Lolo, Sasza Goraj, Błażej Soczyński , Patrycja Liwińska, Sebastian Parzychowski, Janek Sadowski awansowali  do następnego etapu – na Mistrzostwa Mazowsza. Szczególnie cieszą dwa medale – złoty Oli Gregajtys i brązowy Filipa Szymańskiego!

Gratulujemy i życzymy dalszych  sukcesów!