22 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VI Gminnej Gali Profilaktyki Lokalnej „Wiara we własne siły – kluczem do szczęścia i sukcesu” organizowanej przez Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku. Reprezentowały nas 2 zespoły:

w kategorii klas IV-VI Gabrysia Sopyła z mamą Moniką i Dawid Leleń z tatą Przemysławem, a w kategorii klas VII, VIII i gimnazjalnych Oliwia Zaremba z mamą Joanną i Ania Żukowska z tatą Wojciechem.

Quiz wiedzy z zakresu problematyki uzależnień i rywalizacja w konkurencjach sprawnościowych pozwoliły wyłonić najlepsze drużyny spośród wszystkich szkół naszej gminy. Drugie miejsce naszych gimnazjalistek z rodzicami bardzo cieszy ale największa satysfakcja to dobra zabawa, nowa wiedza na temat zagrożeń uzależnieniami, a przede wszystkim radosny czas spędzony z rodzicami i rówieśnikami!