26.11.2018r. odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pułtusku Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Karolina Parzychowska, Oliwia Zaremba, Anna Żukowska, Apolonia Wardzińska, Zuzanna Czymerska, Natalia Gos, Alicja Chylińska, Patrycja Mieszkowska, Karolina Górniak.

W zawodach uczestniczyło 6 drużyn żeńskich, więc rozegrano je w dwóch grupach eliminacyjnych. Nasz zespół spotkał się na boisku z dziewczętami z Pniewa i z Świercz. Walka była bardzo wyrównana; każda drużyna miała na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Niestety o wyjściu z grupy zadecydował bilans bramek i tu różnica jednego gola sprawiła, że nie zagrałyśmy w finale.

Jesteśmy dumni z naszych dziewcząt, bo chociaż już prawie rok nie korzystamy z remontowanej hali (a unihokej to dyscyplina halowa), zdecydowały się na rywalizację z koleżankami z innych szkół. Współpraca w zespole, wola walki i chęć zdrowej rywalizacji sprawiły, że zagrały oba mecze jak równy z równym.