Brawo!

Z radością dzielimy się kolejnym zwycięstwem naszych uczniów w Eliminacjach do 44. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka 2021", organizowane go przez Mazowiecki Instytut Kultury!
Kategoria klas 0 - III
I miejsce - Filip Urbanowicz kl. III b, przygotowywany przez panią Małgorzatę Nierodę
III miejsce - Agata Matuszek kl. II a, przygotowywana przez panią Anetę Gąsiorowską
Kategoria klas IV - VI
III miejsce - Aleksander Wielechowski kl. IV c, przygotowywany przez panią Beatę Milczarczyk
Kategoria klas VII - VIII
I miejsce - Amelia Przybysz kl. VII F, przygotowywana przez panią Ewę Jabłonowską
Jesteśmy dumni, że wszyscy uczniowie naszej szkoły, biorący udział w Konkursie, zajęli miejsca w pierwszej trójce, a dwoje z nich będzie reprezentować powiat pułtuski w Finale (Filip Urbanowicz i Amelia Przybysz).
Eliminacje powiatowe do Konkursu odbyły się w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku.
Gratulujemy uczestnikom i zachęcamy do obejrzenia recytacji.

Agata Matuszek

Aleksander Wielechowski