Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…..

wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko,  co chcemy wyrazić… ”

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 4 w Pułtusku oraz Zarząd Stowarzyszenia „Z Serca” składają serdeczne podziękowania Państwu Elżbiecie i Krzysztofowi Czarnowskim (PHU Rolczar), Państwu Renacie i Witoldowi Czechom (Bazalt), Państwu Kindze i Jarosławowi Drobotom (Citroen Auto-Drobot), Panu Andrzejowi  Grabowskiemu (Polmlek),  Panu Janowi Kaczmarczykowi (Drogi i Mosty), Panu Januszowi  Karkowskiemu (PPHU),  Panu Pawłowi Karpińskiemu (Artgum), Panu Andrzejowi Morawskiemu (Prefabruk) oraz Państwu Dorocie i Witoldowi Możdżyńskim (Polexim) za pomoc i wsparcie finansowe przy zakupie pomocy dydaktycznych dla szkoły.

Dzięki Państwa wsparciu udało nam się zakupić mapy do pracowni geograficznej, pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne i zabawki do świetlicy szkolnej oraz klubu gimnazjalnego, a także sprzęt sportowy i lektury do biblioteki szkolnej . Wzbogacą one bazę dydaktyczną szkoły, pozwolą skuteczniej i efektywniej prowadzić proces dydaktyczny oraz opiekuńczo - wychowawczy.

„Z serca” dziękujemy za dotychczasową współpracę i wrażliwość Państwa na potrzeby naszych uczniów.